Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.23. 20:35  l  #10121
    Behúztuk, Ells SO. Szerintem jobbak voltunk, bár ennyi erővel ők is lőhettek volna egyet, s akkor ők nyernek 1-0-ra

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.23. 19:21  l  #10120
Nem bírunk betalálni, pedig nyomtunk egy PP-t is, amit meg is nyomtunk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.23. 18:47  l  #10119
Azt akartam írni, hogy ugyanaz mint tegnap, csak ma nem szórnak ki a bírók. Erre tessék. Könnyen bemondták ezt az 5 a 3-rát.

Jöhet a pingvin gól, hogy meg legyen az örömük. Aztán ez majd jól megzavarja a csapatot, és a másik kiállításból is kapunk egyet. Így nagyjából 0-2-vel kezdjük a 2. harmadot, ami egyben a meccs végét is jelenti számunkra.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.23. 18:20  l  #10118
Úgy kezdődik, mint a tegnapi meccs. Akkor a PHI, most a PIT-nek nincs momentuma sem. Zsinórban ott tanyázunk a kapujuk előtt.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.23. 12:42  l  #10115
Ezt Tii írtátok, akik régebb óta követitek a csapatot , mint én: vagy most vagy 10 évig biztos nem. Akkor várnunk kell ... sajnos Én is így gondolom. Nem tudom miért, mert a csapat szerethető, ha játszik szépen játszik, de..... az a baj, hogy nagy a különbség a két véglet között.

A darálás: megnyomjuk az elejét, ahogy írtad. Meg van a vezető gól, akkor leülünk. Ha kapunk egyet akkor is leülünk. Aztán eltelik a második harmad, ahol össze vissza megy a sorvaria, nem jó, vissza az egész, nyomunk egy 10 perces etapot, és vége a meccsnek. Ez van, ha nem lövünk egymás után minimum 2 gólt.

Az a baj, hogy 5 meccs oké, 4 meccs kuka, 5 meccs oké, ......A 4 kukából van amin nyerünk, de szar játékkal.És ha ez a PO-ban van, az nagyon vékony jégen való korcsolyázást jelent.
3.sor

Válasz Al hozzászólására (#10112)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.23. 12:36  l  #10114

Miller : nem ezt írom már amióta itt van nálunk? És igen, az elmúlt két meccsen kapott góljai sem egy hűha védhetetlen szituban történtek, nem beszélve a róla kipattanó korongokról. Mondjuk ezeket a védelem takaríthatná is.
Még annyi Halak-hoz, hogy akkor romlott le a teljesítménye végleg, amikor felerősödtek a Miller pletykák.
Elliott: egyetértek Veled. Nem első számú kapus, két jó szezonja volt nálunk, a mostani háát. Ezért írtam, hogy Én őt cseréltem volna el, ha mindenképpen csere lenne.
Allen-t akarom a hátralévő meccsek valamelyikére, aztán a PO-ban Ő üljön a padon. Ennél rosszabb Ő sem lehet.

Búmester-Polak-Cole: az egyenletes teljesítményt nyújtó védőink. Ők ennyit tudnak, ami nem kevés, de azt stabilan hozzák.
Pietro-Shatty-Jax: talán Jax az, aki még nem annyira hullámzó. A másik kettő valahol elvesztette az egyenletes formáját. De még januárban.
Coco: jó volt, hogy volt, mert egy kis rutin a sérülések között, de köszi.
Leopold: nagy trade volt, amíg egészséges volt. De így... és ha visszatér, akkor Cole megint kimarad. Őt kellene még elpasszolni, vagy megcserélni Cole-lal.

Backes: maga a kapitány. Nem játszik jól, ahogy írtad, de látványosan küzd és hajt. Ha másra nem futja, akkor ütközik.
Oshie-Sobotka-Schwartz-Tarasenko: a csapat lelkei. Ha nem lennének akkor a játékunk színvonala a magyar bajnokságét tükrözné. Minden meccsen pörögnek, hajtanak, veszélyesek. De ahogy írtad nincsenek társaik, mert ha együtt vannak, akkor másik sorok a 0-llák, így viszont kevesek. Ugyanis, mint tudjuk egy fecske nem csinál nyarat.
Azért Én kipróbálnék egy: Sobotka-Tarasenko-Jaskin sort.
Berglund: püfff. Már több hszben ecseteltem a hozzáfűzni valóimat, most inkább hagyom. Sokszor, és ez szemétség, megfordul a fejemben, mi lenne, ha megsérülne. Csak 4 meccsre.
Ott: maradt volna ott, ahonnan idekerült. Amúgy Roy-Ott-Morrow 4 sor lenne az igazi. Nem többek, nem is kevesebbek.
Visszasírtam, nem egyszer a tavalyi C-P-R line-t. Mit műveltek a jégen. Hát igen.. Reaves oké, Lapierre mellette oké, de nincsen még egy harmadik ember, aki stabilan játszana mellettük, és ez így nehéz.Meg kellene végre találni ide is a megfelelő embert és kész. Paajarvi?? Nem tudom, de legyenek Ők a 3-dik sor. mire mennek. Egy meccset megérne, így a PO előtt. Úgyis szeret kísérletezni Hitch. Itt a legjobb idő rá. Mert eddig nem volt ideje.
Steen: a legnagyobb hullám a csapatban. Én a sérülésére teszem a forma visszaesést, amit nem javított az Olimpia sem. Nem tudom mi tenne neki jót.

Hitch: a legnagyobb kémikusok és fizikusok sem kísérleteztek annyit, mint Ő. Nem szeretem. Nem tudok megbarátkozni vele, hogy nincsen egy állandó csapata, állandó sorai. És erre nem kifogás a sérülés. Mert mikor nem volt sérültünk, akkor sem tudott 3 egymást követő meccsen kifutni a csapat azokkal a sorokkal. És igen, az Ő hibája, hogy lassan senkinek sincsen társa illetve mindenkinek mindenki a társa. Így bazi nehéz lehet jól játszani, egy ilyen darálós rendszerben. Alakítson ki 3 működő sort, stabil emberekkel, és csak sérülésekkor variáljon. Emlékezzünk , hogy tavaly az LA ellen a PO-ban egy állandó sorunk volt, a 4-dik.

Amúgy nem szerettem volna rosszul fogalmazni, de nem lehet mindent a szerencsére fogni. Elnézést érte, ha rosszul jött le, nem úgy szántam.
3.sor

Válasz Al hozzászólására (#10113)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.23. 9:33  l  #10113
    Ha már így belejöttem, egy személyenkénti értékelő:

Miller - mint ecseteltem, nem erre a szerepkörre termett. Egyenlőre nem érzem, hogy egy fikarsznyival is jobb lenne, mint Halak volt. Nem tud 1 gól nélküli meccset sem lehozni, így nem mondhatjuk el, hogy ő hozott meccset nekünk, pedig ez azért elvárásom volt vele szemben.

Ells - kevesebb lehetőséget kap, s ez nem túl jó. többször kellene szerepelnie, de az tudjuk, hogy nem való neki az 1. számú kapus szerepkör.

Alex - utóbbi időben többet hibázgat védekezésben (eladott korongok), illetve támadásban is kevesebb az átütőerő (blokkolt lövések), magához mérten nyújt keveset

Búmester - szerintem a védekezése kiváló, rengetegszer szerel tisztán a hosszú kezeivel, támadásban felejthető. nem az övé a "kékről lövöldöző védő" szerep

Shatty - védekezése csapnivaló (nem ezért szeretjük), s utóbbi időben támadásban is gáz. neki kellene a kékről lövöldözni, de miért? nem olyan jó ebben. előnyben általában nála megy ki a korong a harmadból (illetve Steennél). rengeteg lövését blokkolják, illetve nem talál kaput.

Jax - tavaly előtt volt, hogy 1 meccsre kimaradt, mert rengeteg korongot elszórt. azóta a védekezése remek, s mint az ábra mutatja, hátvéd gólokat is tud szerezni. PP-ben szívesebben látnám benn, mint Shattyt.

Polak - maximálisan alulértékelt. rengeteg lövést blokkol, szinte hiba nélkül játszik. újabban támadásban is kiveszi a részét. többet foglalkoztatnám. lehet Jaxszel komoly erőt képviselne PP-ben, de ezt Hitch sosem fogja kipróbálni (faszom a kisérletező fejébe)

Cole - nem rossz, de így nehéz játszani, hogy folyamatosan cserélgetik Cocoval. lövései nem találnak kaput, pedig próbálkozik.

Coco - kár szót pazarolni rá, idei teljesítménye nem rossz, de remélem jövőjét nem itt képzelik el.

Backes - még ha szarul is játszik, akkor is megy darál. ez kell egy kapitánytól. idén már a felesleges kiállításai is elmaradtak. ugyanakkor több kell töle. újabban már a screenelése a kapu előtt sem olyan mint volt, egy éve.

Steen - kettősség jellemzi. idény elején kihagyhatatlannak tűnt, s a szerződésével alaposan visszaesett. hol van már az a Steen, aki korongot szerez az ellenfél harmadában, akit lehetetlen átjátszani, aki támadásban szerelhetetlen, megállíthatatlan? szerintem konkrétan szar, olyannyira, hogy az első sorunk teljesítményét is lehúzza, mert azért vállalkozik. sőt, rájátszunk ki mindent. PP-ben egy átok. vasak, blokkolt lövéseiből lefordulások, nála kicsúszó korongok, rossz időben elengedett lövések (mikor a hátvéd középen helyezkedik, ő meg ellővi mellé, s a korong körbe megy a palánknál. borzalom.

Oshie - motoregér1. küzd , harcol, kiszolgál, nincsenek társai, mert Hitch bebassza javításnak a szar sorokba.

Schwartz - motoregér2 rengeteget dolgozik, de még mindig úgy érzem, ha nagyobb nevekkel játszik egy sorban, akkor keveset vállalkozik, mert az alázatott részesíti előnyben. kiszolgálná Steent, Backest, pedig ő 1000x veszélyesebb náluk. majd kinövi ezt, s akkor....

Tarasenko - motoregér3 óriási kincs, csak adjunk mellé TÁRSAKAT. ne Roy-t meg Ott, Morrow féle hulladékot. Kár hogy megsérült.

Sobotka - motoregér4 Hitch őt is mint Oshiet, amolyan sor beindítónak alkalmazza, odateszi, ahol kellene produkálni valamit, hogy felhozza az adott sort. hülyeség. Sobotka mellé a motoregér sor kell, s akkor leévezzük a bokánkat, mert olyan játékot produkálnak.

Berglund - tudjuk milyen keze van, de idén látványosan lelassult (sosem volt egy szélvész). úgy fordul mint egy teherhajó, s már a múlté a korong birtoklása is, már mint ha nála van, esély sincs megszerezni. ha megkezdünk spórolni, s vele kezdjük, nem fogok könnyeket hullatni.

Roy - Morrow - Ott Royt annyira akartuk, csak tudnám miért. szar. a többiek is. semmi pluszt nem adnak. Morrowra teljesen ki vagyok bukva. Azért ők nem olyanok, mint Arnott vagy Langenbrunner volt, pedig ezért hoztuk őket.

Maxi - 4. sor centerének tökéletes. remélem hosszabítunk vele.

Jaskin - az NHL még nem neki való, tanulgasson, de azért ne játszon PP-ben

Reaves - szeretjük. elnézve a 3. sorunkat, inkább őket Maxival játszatném, és Royék jöhetnének 4-nek

PRW - össze-vissza dobáljuk, kihagyjuk. mit várjunk így tőle. gyors , a keze sem rossz, szerintem többre hivatott.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.23. 8:40  l  #10112
  Jó, nem hivatkozok többet a szerencsére, csak hát nem tudok más értelmes magyarázattal szolgálni a vasakra, vagy a lecsorgókra, amik nem a miénk lesznek.

Példák: Tegnap a 3. harmadban lecsorgó lövés, ami éppen középre jön ki. Olyan lassan csúszott a korong a kapuval szemben kifelé, hogy vagy 3 mp volt, mire egy PHI játékos összeszedte. Véletlenül sem lett a miénk, hogy újra rádurrantsuk.
Vagy a CHI meccs, ahol az égbe felpattant korongból szerzik a gólt. Ezt azért ne nevezzük kidolgozott akciónak. Még mi a másik oldalon kurva sokat melózunk, hogy valami akciót kidolgozzunk, addig az ellenfelek tálcán kapják a lehetőségeket.
Ezeket magyarázom szerencsével, mert ez csak mázli.
A hátvéd gólok a kékről szintén ez a kategória. Mikor is lőttünk utoljára ilyet? Pedig meccsenként próbálkozunk 20-30 alkalommal legalább. A mi próbálkozásainkból örülünk, ha nem kapunk gólt, mert blokkolják, aztán kiugranak vele, s ilyenkor jó ha kiállítással megússzuk.
A hátvéd gólok valamilyen szinten csak a mázlin múlnak, csak az kell hozzá, hogy eltalálják a kaput, ne blokkolják, aztán a többi majd megoldódik. Ez még a legnagyobbnál (MacInnis) is így működött.
Az elmúlt 15 évben (jó, lehet csak 13, a fene tudja mát mióta lehet előfizetni valami megoldásra) minden Blues meccset láttam (ezt megelőzőlen rádión hallgattam vagy 5 évig). Ilyen igéretes csapatunk nem volt soha, még az ezredfordulós gárda sem. Mégis úgy érzem, hogy nem fogunk sehova sem jutni velük. Lassan 50 éves a franchise, s nincs kupánk. Ez az NHL-t sem zavarja. Ennek köszönhető, hogy nekünk aztán nem fújnak meccset. Idei szezonban egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan meccs volt, mikor nekünk "fújtak" (persze ez nem olyan sport, ahol látványosan támogatnák valamelyik csapatot, nem is csalásra gondolok, egyszerűen az egál helyzetekből hogy jövünk ki, ennyi). Sajna az objektív bíráskodást is meg tudom számolni egy kezemen. A többi alkalommal (joggal vagy jogtalanul) úgy éreztem, ellenünk fújnak.
Ennyit a bíráskodásról.

Hitch.
Nem hiszem van még egy ilyen edző a ligában, aki ennyit kevergeti a sorokat. Nem csak arról van szó, hogy egyik meccsről a másikra új sorokkal állunk fel, hanem meccs közben is átvariálja, sőt nem egyszer utána vissza. Hogy lehet így normális támadást vezetni. PP-ben is azért vagyunk szarok, mert most is Jaskin és Ott is játszott. Amíg egy LA-ben Kopitar végig játsza a 2 percet PP-ben, addig nálunk a 2 perc alatt 3x cserélünk, értékes másodperceket veszítve. Annak köszönhetjük, hogy még mindig 5. vagyunk, mert idény elején basszott jók voltunk (állandó emberekkel).
Megfigyelhető a meccseken, hogy az elején bekezdünk. Aztán vagy siker koronázza ezt gól formájában, vagy nem. Ha nem, akkor ezt játszuk végig, ha ellenben gólt lövünk, abba hagyjuk ezt a nyerő formulát, s tért engedünk az ellenfélnek. Az már nem a mi játékunk, s nem is műveljük eredményesen (max a kiscsapatok ellen). Ez valószínűleg Hitch játéka.
Például variál a bulikkal is (jó, így találtunk rá Sobotkára). Példul az első sorban miért Steenek kell bulizni még a kiélezett szitukban is, mikor ott van Backes, fingom nincs.

Kapus.
Direkt nem Millert írok. A csapatunk mindig is kapustemető volt. A mi kapusaink általában nagyon kevés lövést kapnak, s abból kellene mindet megfogni. Ez nem egy hálás szerep. A védőink jól szűrik az akciókat, de azért annyira nem tökéletes ez a szűrő, hogy néha napján ne lőjjenek kapura. Akkor jöhet a kapus, akinek hárítani kell. Úgy fest ez a szerep Millernek sem fog tetszeni. Ő hozzá volt szokva BUF-ban, hogy állandóan tűz alatt tartják. Itt ilyen nincs, helyette van olyan, mint a tegnapi meccse, ahol a 3. harmadban 3 lövésből 2 gól született.
Sajnos Millerrel sem érzem, hogy sokat fog változni a kapus helyzet (PO-ra még kíváncsi leszek, hogy feldobja-e, mert Halakék akkor ültek le).

Már így is kurva sokat írtam, s a tizedét sem mondtam el amit akartam, úgy hogy abba hagyom. Rágódom rajta tovább. Tény, idén a rangadókat rendre bukjuk, így a PO-ban nincs keresnivalónk, bármilyen jó csapatunk is van. S ettő nagyon szomorú vagyok.
1.sor

Válasz sassa hozzászólására (#10111)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 21:26  l  #10111
Azért ennyire ne legyél ború látó. Ha a Coyotes-t kapjuk mehetünk egy kört, de egyébként
Amit orvosolni kellene az a PP játék és néhány embert hideg vizes zuhany alatt kellene áztatni egy hétig hátha attól felébred.

Az az igazság a "nincs szerencsénkre" nem szabad már fogni a dolgokat. Maradjon az az LA ellen.
3.sor

Válasz Al hozzászólására (#10110)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 20:52  l  #10110
A bosszantó az, hogy nem játszottunk rosszul. Egyszerüen semmi szerencsénk nincs mostanság. A középre kijövő korongokból ma 2 gólt is kaptunk, míg a túloldalon véletlenül sem talált volna St. Louisit. Jönnek újra a vasak is, s bizony a bírók sem kedveznek nekünk, még véletlenül sem. A meccs fordulópontja számomra, mikor az 1. harmadban 1-0-nál hátrányban kiugrunk és Zsiró kap 2+2 percet. Aztán a bírók rájönnek, hogy nem sokára a Blues játszhat 3 percet előnyben, ezért gyorsan kiszórják Oshiet, egy HIT miatt. Így még a PHI jön ki jól belőle, mert 40 mp-ig 4-3-ra jöhetnek. Basszák meg.

A PO-ban esélyünk sincs, amondó vagyok.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 20:44  l  #10109
Nehéz lenne kiválasztani a mai meccsen a Citrom-díjas játékost. Egyedül Schwartz-ot lehet kiemelni.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 20:22  l  #10105
Megint jönnek a vasak, mikor gólok kellenének.

Remélem Oshie jól van
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 20:17  l  #10104
Steen borzalmas, bárki bármit mond. Szar, s nem csak ma, hanem az olimpia óta..

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 19:57  l  #10101
Azért Steen nagyon hiányzik a csapatból. Ugyan játszik egy huszas, de az nem is emlékeztet a 6 milkós Steenre.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 19:56  l  #10100
  Szarok vagyunk, ki kell mondani. Semmi ötlet, semmi elképzelés. Amennyire jól játszottunk az első félidőben, annyira visszaestünk a másodikra.
Nem értem mire tartalékolunk, mert ez így nem jó. Talán a holnapi Pittsburgh elleni meccsre?
3.sor

Válasz Al hozzászólására (#10099)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 19:49  l  #10099
Szimpi csapat ez a Flyers, főleg hogy a zebrák is nyalják a seggüket.

PP-vel kezdünk a következőben, ha nem ütjük be, akkor elment a meccs. A 2. harmad azért nem a miénk volt.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 19:16  l  #10098
Jaskint feltenném Schwartz-Sobotka páros mellé. Kíváncsi lennék rá, mit alkotnak. Berglundot Roy-Ott mellé.
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 19:02  l  #10097
Én úgy fogalmaznék, hogy könnyen adnak PP-t, a hazai csapatnak.
3.sor

Válasz Al hozzászólására (#10096)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.22. 18:51  l  #10096
Eddig a bírók nem bízzák a véletlenre. 4 PK az első harmadban
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.20. 23:13  l  #10095
Jól éreztem én a SO-t, kis szépség hiba, hogy Crawford csinálta, nem Miller.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.20. 21:05  l  #10093
Abszolút nem vették komolyan a fiúk, nekem is ez volt az érzésem.
Mondjuk ezt azért furcsállom, hogy csoport ellenfél meccsét alibizzük el.
Elliott nem kapott gólt, Millert megszórták. A cserét érezted Al.
3.sor

Válasz Al hozzászólására (#10092)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.20. 10:09  l  #10092

Ez valami vicc volt ez a meccs?

Örülhetnek a CHI hívek, mert ha 100-at játszanánk egymás után, akkor sem lenne még egy ilyen, ahol még a passzok is komoly gondot okoztak. Semmi nem jött össze, nekik meg minden, van ez így.

Jó meccs volt

Mindjárt szorosabb a central is, mert már csak 6 pont az előnyünk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.19. 21:20  l  #10091
Valami azt súgja, ma este Miller megszerzi végre az első SO-ját. Akkor nagy gond már nem lehet.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.18. 20:33  l  #10090
Backes első gólja nagyban Sobotka érdeme, aki nem akárhogyan tartotta bent a korongot. Cole lőtte rá, a kipattanót ütötte a be a kapitány. Ezt Cole miatt írtam így örülök, hogy végre PP-ben is lehetőséget kap. Ha itt tartja DA hosszú időre meg van oldva egy újabb bekk kérdés.
Roy: bírom a palit, mert nagyon szép dolgokra képes, de úgy el tud tűnni..... nem tudom mi lesz a sorsa, mert ez a kettősség nem igazán tesz jót a csapatnak.
Ha nem Morrow, hanem Berglund kerül akkor lövőhelyzetbe, ez jutott a gól után az eszembe, vajon mi lett volna ?
Kemény meccs volt, melyet a végén megkoronázott a bunyó.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.18. 19:45  l  #10088
Következő meccs a szerdai CHI, ahol remélem nyerünk. Aztán hétvégén szombat-vasárnap két keleti matiné, este 7-es kezdéssel.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.18. 19:18  l  #10085
Here are five takeaways from the scuffle.

1. Dustin Byfuglien is as much a beast as he ever was
2. Barrett Jackman’s stone stare would make Chuck Norris pee a little.
3. Ryan Reaves is a party starter
4. Reaves vs. Byfuglien needs to happen
5. Maxim Lapierre picks Olli Jokinen and is as big a punk as he ever was. Even the announcers know it.

Egyébként ellenünk is ez volt, csak ti egy kicsit keményebbek vagytok (jó és rossz értelemben is), így nagyobb balhé lett belőle. Nem mintha bárki is bánná ezt :)
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.18. 18:27  l  #10084
Van pár jó kis megsüvegelendő statisztika a meccs kapcsán:

- Hitch a mai 119. győzelmével ellépett Andy Murray-től (118) és így már egyedül harmadik a csapatnál, Quenneville (307) és Brian Sutter (153) mögött. Csupán két és fél szezon alatt ez igen pöpec.

- 38-1-5 a mérlegünk ha mi lőjük az első gólt idén.

- 30-0-4 amikor két harmad után vezetünk.

- Miller 8 meccsen 7-0-1, .933 és 1.61 nálunk. Átlagban amúgy 11 lövéssel kap kevesebbet meccsenként, mint Buffaloban.

- 20-0-2 most a Central elleni mérleg. Az egyik 1 pontos meccsünk épp a Jets ellen volt, velük 4-0-1 a vége idénre.

- Megvan a 100+ pont, hatodik ilyen szezonunk, de az az érdekes, hogy Hitch első évében is megvolt (109 a vége), és ha a tavalyi 48 meccset felszorozzuk, akkor ott is (102). Alighanem alapszakasz szempontból a Hitchcock-éra a CoachQ évek szintjét fogja hozni, sőt kicsit talán jobb is lesz. A nagy kérdés, hogy végre kupa-közelbe kerül-e a csapat.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.03.18. 17:57  l  #10083
Egyébként szerintem nem volt kirívóan agresszív meccs, a Winnipeg sem volt durvább a kelleténél, szóval én is a bírókra fogom a végét. Volt egy boarding gyanús eset Pietrangelon, amit elengedtek, mire a shift végén Alex preventív módon egy fejbeveréssel kerülte ki Kane ütközését, de őt már kiállították. Én onnantól éreztem, hogy mindkét csapat hisztisebb lett.

A második harmadban kellett volna eldönteni, ahogy Hitch is mondta, és akkor sima lett volna. Mind1, a lényeg a 2 pont:)